Czym są przedłużanie rzęs i co o nich wiesz?

Porównaj

Przedłużanie rzęs, ułożone we właściwy sposób, podkreśli oczy i rozświetli oczy! Przedłużanie rzęs to piękny, a nawet łatwy w utrzymaniu trik kosmetyczny! Byłam ciekawa, co oznaczają przedłużanie rzęs, jak się je stosuje i jak długo przydałoby się je konserwować, dlatego zapytałam Marię Popę, LashMaker Artist w Creative Lash, co kobieta powinna wiedzieć przed użyciem przedłużania rzęs.

rozszerzenia genów Maria Popa, Artystka LashMaker, Kreatywna Lash

Maria Popa, 5-letnia LashMaker Artist, woli używać odpowiednich materiałów zarówno do fizjonomii klientki, jak i rodzaju posiadanych rzęs. Woli stawiać na warianty, które podkreślą Twoją naturalną urodę, korygują i rozświetlają oczy, zamiast ciężkich rzęs, które dodałyby klientce dodatkowych lat. “Staram się je spersonalizować, aby przynieść coś co odpowiada kobietom, stawiam na jakość usług!” wyjaśniła mi.

Byłam bardzo ciekawa, na czym polega taka procedura. Codziennie widuję co najmniej dwie osoby, które mają przedłużane rzęsy lub sztuczne rzęsy. Niezależnie od tego, czy są w metrze, w centrum handlowym, na spacerze po parku, nie mogę nie zauważyć ich. Przez większość czasu zauważyłam, że traci się naturalny wygląd, pozostawiając miejsce na bardzo gęste, gęste rzęsy, które nie zawsze pasują do noszących je osób.

Jaki jest pożytek ze strony internetowej, jeśli po prostu „wtapia się” we wszystko inne?

Kiedy poznałam Marię, pierwszą rzeczą, którą chciałam wiedzieć, było to, co powinna wiedzieć kobieta, zanim zdecyduje się na przedłużanie rzęs.

Klienci powinni wiedzieć, że nic złego nie może się stać!” Na temat przedłużania rzęs krąży wiele mitów, więc ja i chyba Ty byliśmy bardzo ciekawi, co myśli specjalista i jak ważna jest ich pielęgnacja, jeśli nie chcesz, aby Twoje naturalne rzęsy wypadały.

„Tak, twoje rzęsy mogą wypadać, ale oto kilka czynników, które o tym decydują. Zdrowie wewnętrzne i nawilżenie są bardzo ważne. Wszystko zaczyna się od nawilżenia! Widziałeś, że włosy łamią się po farbowaniu i łatwiej wysychają. tak samo jest z przedłużaniem rzęs, trzeba je nawilżyć – wyjaśnia mi Maria. Czy nie pomyślałabyś, że trzeba nawilżyć rzęsy? Szczerze, ja też nie!

Nawilżenie rzęs można wykonać za pomocą wody termalnej lub specjalnych produktów. “Woda termalna nadaje się do nawilżania rzęs lub są produkty na bazie kwasu hialuronowego, które pomagają samemu oku.” Co więcej, Maria mówi mi również, jak ważna jest higiena oczu i czynniki alergiczne, jeśli chcesz, aby Twoje rzęsy były trwałe. „Higiena oczu jest bardzo ważna, a rzęsy generalnie mają cykl życia 90 dni, potem wypadają stare rzęsy, a odrastają nowe. Jeśli jednak zauważysz silny opad, to albo jest to odwodnienie organizmu, albo są inne problemy zdrowotne.Są też klienci, którzy są alergikami, a dla nich przywiozłam do salonu kleje przebadane medycznie – wyjaśnia mi Maria.

Twój styl określa styl Twoich rzęs

Kolejna rzecz, o której należy pomyśleć, zanim zdecydujesz się na przedłużanie rzęs? Twój styl, Twoje rzęsy i Twoje oczy! Maria powiedziała mi, jak ważna jest umiejętność zdefiniowania siebie, uświadomienie sobie, co Ci odpowiada, a co nie, abyś mógł cieszyć się pięknym wyglądem! „Bardzo ważne jest, aby wiedzieć, jak zdefiniować siebie jako styl.

Nie przychodzą i nie mówią, czego chcą, ale zostawiają to w moich rękach. Na przykład widzę Twój styl od początku i wiem, co może Ci odpowiadać. Istnieje wiele form oczu – migdałowe, potomne – i zawsze trzeba mieć świadomość pewnych kryteriów.Pod uwagę brana jest również struktura włosa, czasami potrzebujemy mniejszego ciężarka, innym razem mocniejszej lub lżejszej struktury, wykonanej z jedwabiu, i zaczęłam je dostosowywać.Klienci muszą wiedzieć, że powinni przynajmniej raz w życiu spróbować.Nie należy obawiać się, że wypadną im rzęsy”- mówi Maria. dodatkowe informacje

Jak zmienia się pielęgnacja po przedłużaniu rzęs?

Przedłużanie rzęs to jeden z trików kosmetycznych, który odmieni Twoją rutynę pielęgnacyjną. Czy mówimy o demakijażu, czy o makijażu, Maria wyjaśniła mi o co chodzi. „Oszczędza to pół godziny czasu na makijaż, bo nie będziesz już potrzebował tuszu do rzęs. Nie możesz już spać z twarzą na poduszce, bo to poczujesz, a pielęgnacja i demakijaż odbywa się w ten sposób : myjesz oczy, odpowiednio pielęgnujesz rzęsy, a po 4 miesiącach robisz sobie przerwę ”- rekomenduje Maria Popa, LashMaker Artist w Creative Lash.

Co więcej, jeśli odpowiednio umyjesz rzęsy, możesz wykonać makijaż tak, jak chcesz. „Makijaż można nakładać tak jak poprzednio, nic się nie zmienia, o ile ich nie atakujesz. Są też rozwiązania antybakteryjne, które pomagają lepiej oczyścić rzęsy i zrobić makijaż” – mówi mi Maria.

ZDJĘCIE: Kreatywny Lash

Higiena oczu, gdy masz sztuczne rzęsy

Rzęsy chronią nasze oczy przed zanieczyszczeniami, dlatego ich higiena i czystość są niezwykle ważne. Zmienia się nieco rutyna opieki. “Makijaż płynem micelarnym, najlepiej bez oleju. Jeśli będziesz chciał użyć balsamu olejowego, nic się nie stanie, tylko rzęsy nie wytrzymają tak długo. Twoje rzęsy potrzebują nawilżenia, ponieważ klej wyciąga wodę z włosów.

Następnie umyj, wyszczotkuj przynajmniej raz dziennie spray nawilżający lub czasami sztuczne łzy, jeśli częściej mrugasz.Aby rzęsy wyglądały dobrze, a oko było jak najzdrowsze, rogówka i tęczówka powinny być zdrowe i czyste.” Dlaczego jest to brane pod uwagę przy przedłużaniu rzęs?

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Czym są przedłużanie rzęs i co o nich wiesz?”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *