Jak rzucić palenie raz na zawsze

Porównaj

Nasz kraj jest nadal jednym z najbardziej dochodowych rynków wyrobów tytoniowych. 82% Rosjan jest podatnych na bierne palenie, 56% dzieci żyje w rodzinach palących, wielu przyjmuje nawyk rodzicielski od 12 roku życia, ale około 40% palaczy marzy o rzuceniu palenia. Z tej publikacji dowiadujemy się, jak rzucić palenie raz na zawsze. Tytoń został sprowadzony do Kolumbii przez Hiszpanię, rozprzestrzenił się na cały świat jako lek na wiele chorób. Wprowadzili go do mody wpływowi ludzie, którzy publicznie pokazywali palenie tytoniu. Z biegiem czasu tytoń zaczął być zakazany na całym świecie ze względów społecznych i politycznych, nawet nie domyślając się szkodliwego wpływu palenia na zdrowie.

Dopiero po wielu dziesięcioleciach naukowcy wykazali, że składniki dymu tytoniowego mają destrukcyjny wpływ na organizm i uzależniają. Nikotyna została uznana za środek odurzający, ale nie przeszkodziło to w konsolidacji największych potentatów tytoniowych na światowym rynku. Obecnie nikotyna jest wykluczona z listy narkotyków, a palenie na oficjalnym poziomie nie jest uznawane za uzależnienie od narkotyków. Ale co roku ponad 5 milionów ludzi umiera z powodu palenia.

Uszkodzenia spowodowane paleniem

Na temat niebezpieczeństw związanych z paleniem napisano wiele rzeczy. Tysiące pisarzy udzielają rad, po prostu rzucić palenie na zawsze. Dziesiątki firm farmaceutycznych są gotowe przyjść z pomocą świadomym palaczom i zaoferować im alternatywę dla papierosa.

Ale jeszcze więcej pieniędzy wydaje się na palenie, ponieważ biznes tytoniowy jest jednym z najbardziej dochodowych i stabilnych. Jest też ukryta reklama. Jego celem jest wzbudzenie wątpliwości, czy palenie jest dla Ciebie niebezpieczne. Istnieją niezliczone przykłady ludzi żyjących do stu lat i tlących się jak lokomotywa. Ale każdy rozsądny człowiek ma wybór: zostać marionetką, która na co dzień wiąże część pieniędzy ze straganem z tytoniem, a drugą z lekarzem, który leczy konsekwencje złego nawyku, albo zachować swobodę dysponowania swoimi środkami. własnej dyskrecji i dbaj o swoje zdrowie.

Wszyscy wiedzą o niebezpieczeństwach związanych z paleniem, ale nie biorą tych informacji pod uwagę. Czemu? Tylko jedna osoba nie zastanawia się, który papieros będzie dla niej punktem wyjścia do życia i spowoduje nieodwracalne zmiany. Trudno mu uwierzyć, że zwykłe działania, które podejmuje na co dzień, mogą doprowadzić do jego śmierci.

Trudno człowiekowi uwierzyć, że zwykłe działanie, które zwykle wykonuje każdego dnia – podobnie jak setki ludzi wokół niego – pewnego dnia spowoduje jego śmierć. Dopiero w obliczu realnego niebezpieczeństwa, po udarze lub zawale serca, rzucili palenie.

Jak rzucić palenie?

Leki zaczerpnięte z ludowych środków opierają się na rozwoju odruchu warunkowego (awersji do tytoniu) u ludzi.

Weź 2 łyżki posiekanych płatków owsianych, zalej szklanką wrzącej wody, pływaj 5 minut, pływaj przez 1 godzinę. Filtrowany bulion jest przyjmowany przed zjedzeniem 1/3 szklanki 3 razy dziennie przez 3 lub 4 tygodnie.

1 łyżkę liści eukaliptusa, zalewamy 2 szklankami wrzącej wody, nalegamy 1 godzinę, do odcedzonego naparu dodajemy 1 łyżkę gliceryny i miodu. Bierzemy 1/4 szklanki 7 razy dziennie przez 3 lub 4 tygodnie. dodatkowe informacje

Weź 1 łyżkę posiekanych spiralnych korzeni (wąż alpinista), napełnij 1 szklanką wrzącej wody, pływaj również przez 2 lub 3 minuty. Nalegamy na 40 lub 50 minut. Napięty ekstrakt z jamy ustnej, każdorazowo przed chęcią zapalenia. W tym przypadku pojawiają się wymioty i nudności, które rozwijają niechęć do tytoniu.

Rano, gdy pojawi się chęć palenia, weź 1 łyżkę miodu, a po 10 minutach – szklankę bulionu owsianego lub ciepłego mleka. Procedura będzie powtarzana kilka razy dziennie.

Weźmy trawę – 1 część, trawę trawiastą – 3 części, zioło ogniste – 2 części, trawę na skrzypie – 2 części, mech islandzki – 2 części mieszamy. Dwie łyżki mieszanki napełnia się 0,5 litra wrzącej wody. Gotujemy przez 10 minut, nalegamy 1 godzinę. Przefiltrowany bulion jest przyjmowany po zjedzeniu 1/3 szklanki 3-4 razy dziennie.

Aby zmniejszyć potrzebę palenia, zalecamy płukanie ust 1-2% wodnym roztworem taniny

Aby odstąpić od palenia, musimy rozkruszyć na małe kawałki (3-5 mm) dwuletnią gałązkę czeremchy i zanim zaczniemy palić, będziemy ją żuć i wypluwać. Efekt pojawia się w ciągu 10-12 dni. Możesz żuć pocięte podkładki ayr marsh, a następnie je połknąć, zanim zapragniesz palić. Pozytywne wyniki pojawią się po 1,5 lub 2 tygodniach.

W ciągu pierwszych trzech dni poprzedniego palacza nie należy spożywać mięsa, wyrobów wędzonych, marynat, napojów spirytusowych. Lepiej pić herbatę „antykotynową”, która składa się z 1 łyżeczki liści herbaty (lepiej cejlońskiej lub indyjskiej lub), która jest parzona w 2 szklankach wrzącej wody. Dodać 1/2 łyżeczki mielonej ruty pachnącej, mięty pieprzowej, liści pokrzywy, korzenia cykorii, kozłka lekarskiego. 1 godzinę bronimy i napinamy wiązaniem gazowym. Napar bierzemy 1/2 szklanki 2 lub 3 razy dziennie. Aby wzmocnić działanie antynikotynowe dodajemy napar – sok z jednej cytryny, 1 łyżeczkę miodu, 1 łyżkę posiekanych buraków. Wymieszaj miksturę i dodaj łyżkę tego naparu do szklanki herbaty.

Aby rzucić palenie, używamy oleju rybnego: 1 łyżeczkę tłuszczu rozprowadzamy na kromce chleba. Bierzemy 1 lub 2 razy dziennie przez miesiąc.

Rano, gdy pojawia się chęć palenia, bierzemy 1 łyżkę miodu; a po 10 minutach – 1 szklanka bulionu owsianego lub ciepłego mleka. W ciągu dnia czynność powtórzyć kilka razy. Jeśli regularnie bierzesz taki wywar, możesz przyzwyczaić się do palenia.

Weź zbiór: sporisha (ptak górski) – 1 część, mech islandzki, skrzyp polny, trawa nosowa, 3 części, ziele piculera, 2 części, ziele lawendy (skrzela) – 2 części, 2 łyżki mieszanki bagonu 0,5 l wrzącej wody . Gotujemy 10 minut. Nalegamy 1 godzinę. Przefiltrowany bulion jest przyjmowany po posiłku, 1/3 szklanki 3 lub 4 razy dziennie.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Jak rzucić palenie raz na zawsze”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *