Wszechstronna oferta kursów www z języka angielskiego

Porównaj
Kategoria:

Opis

Wszechstronna oferta kursów online z języka angielskiego w Smart Learning motywuje do tego, aby uczyć się dokładnie w tym punkcie. Nauka online jest o wiele bardziej popularna w różnorodnych przedziałach wiekowych, dlatego lekcje przygotowane są na równi dla najmłodszych, dorosłych, ale też dla firm. Szkolenia lingwistyczne opracowywane są bazując na wytycznych uczenia się z Oxford University Press. Wszystkie kurs angielskiego online rozbudowane są o dodatkowe bloki, zarówno pod postacią tradycyjną, jak też w wersji cyfrowej. Najpierw nauczyciel oceni obszar wiedzy osoby biorącej udział w kursie. To umożliwi dopasować najkorzystniejszy tryb zajęć dla konkretnej osoby.

Zrealizowane są tryby: A1, A2, B1, B2 oraz C1 i C2. Lekcje w angielski online opracowane są nad wyraz interesująco, zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Kiedy ktoś jest zainteresowany to może też zdecydować się na naukę grupową. To pozwoli znacznie bardziej upewnić się co do posiadanych zdolności lingwistycznych, gdyż można je weryfikować. Równie ciekawie wygląda propozycja dla firm. Dla klientów korporacyjnych przygotowany został styl nauki dwutorowej. Zdolności do jakich zaliczają się: czytanie, słownictwo, gramatyka oraz słuchanie każdy ćwiczy sam. Tymczasem, za pośrednictwem platformy opracowanej przez Smart Learning można brać udział w lekcjach grupowych, robiąc użytek z innych tekstów szkoleniowych. Naturalnie, szybciej mówienie ćwiczy się indywidualnie z nauczycielem.

Konieczne są tylko: łącze internetowe, komputer, słuchawki oraz przeglądarka www Chrome. Lekcje angielskiego przeprowadzane są na nowoczesnej platformie Tutorsmart. Po zarejestrowaniu otrzymuje się wgląd do szkolenia online z lektorem w trybie face to face. Uczestnicy kursu uzyskują wgląd do: tekstów szkoleniowych, nagrań lektorskich audio i wideo, plus do fiszek online, dedykowanych do nauki słownictwa z konkretnego obszaru. Mają wobec tego główne środki do uczenia się.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Wszechstronna oferta kursów www z języka angielskiego”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *