Doskonale działające elementy do połączenia dowolnych części

Porównaj

Zakład Tekmat zajmuje się sprzedażą elementów do maszyn. W sporej ofercie znajdują się także posiadające idealne parametry elementy do łączenia przeróżnych części, a więc sprzęgła wychylne. Z pełnym ich spisem, danymi technicznymi oraz specyfikacją można zaznajomić się pod adresem tekmat.pl/oferta/przeguby-cardana i w rezultacie powziąć postanowienie, czy to właśnie z takiego produktu chce się skorzystać. W razie dalszych pytań można skontaktować się z ekspertami z firmy, którzy udzielają niezbędnych informacji. Dla kupujących udostępniona jest duża oferta przegubów pojedynczych, podwójnych albo rozsuwanych. Można dzięki nim łączyć przykładowo dwa wałki celem przełożenia napędu. Połączenia mogą być w prostej linii lub mogą odbywać się pod kątem 45 stopni.

Zaprezentowane sprzęgła wychylne będą nadawały się do pracy: max trzystu obrotów na minutę, maksymalnie tysiąca obrotów na minutę lub max czterech tysięcy obrotów na minutę. Dwa pierwsze przypadki posiadają łożyska ślizgowe, a ostatni tryb – łożyska igiełkowe. Przeguby Cardana mogą być wykonane ze stali: zwykłej, nierdzewnej, ocynkowanej, chromowanej, oksydowanej, kadmowanej albo niklowanej. Otwory w oferowanych przegubach mogą przybierać różną postać. Mogą być: okrągłe, okrągłe z rowkiem na wpust lub na prośbę kupujących – z otworem kwadratowym lub sześciokątnym. Kupujący mogą także decydować się na zakup sprzęgieł wychylnych z szybkim złączem zatrzaskowym lub na zamówienie specjalnych muf zabezpieczających przeguby.

Na stronie www tekmat.pl/oferta/przeguby-cardana, po sprawdzeniu katalogu a także zaznajomieniu się z znaczącymi informacjami można od razu zamawiać podane produkty. Ich realne zdjęcia pozwalają zdecydować, czy to bezpośrednio w ten produkt klient potrzebuje się wyposażyć. Warto zapoznać się również z pozostałą ofertą firmy. Dla klientów udostępnione są między innymi: elektrobębny, bębny napędowe oraz zwrotne, motoreduktory, taśmy gumowe, taśmy filtracyjne, koła pasowe, łańcuchy, bądź przenośniki taśmowe.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Doskonale działające elementy do połączenia dowolnych części”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *