Wielokierunkowy obszar funkcjonowania marki Seltu

Porównaj
Kategoria:

Opis

Wielokierunkowy zakres działania marki Seltu motywuje ciekawych producentów, klientów i dealerów do współpracowania w obrębie zarabianie na biżuterii i daje szansę oczekiwać zysków. Nade wszystko, Seltu umożliwia firmom przyłączanie się do już istniejących dystrybutorów oraz punktów sprzedaży partnerskich. Jeśli ktoś tego będzie potrzebować, to może skorzystać z pomocy przy zakładaniu witryny online. Sama platforma stale się rozwija, co również jest nad wyraz korzystne.

Seltu umożliwi promowanie w wielu kanałach marketingowych: online, telewizyjnych oraz radiowych. Stała komercjalizacja producentów oraz partnerów umożliwia ubogacenie propozycji sprzedażowej a także powoduje, że jest ona w większym stopniu korzystniejsza dla klientów. Odnosi się to do takich dziedzin jak: moda i obuwie, zdrowie i uroda, motoryzacja, biżuteria i akcesoria, multimedia, rtv i agd, sport i rekreacja, turystyka, dom i ogród, artykuły dziecięce, usługi i rozrywka, meble i wyposażenie wnętrz. Ponadto, współpracując z Seltu można oczekiwać na ekspozycję własnej nazwy i produktów w widocznych miejscach, jak i w sieci. Można także skorzystać z fakultatywnych aktywności w obrębie współpromocji i działań z zakresu marketingu przez: placementy na platformie Seltu, placementy w aplikacji Seltu, kanały społecznościowe Seltu a także kampanie promocyjne.

Jeśli producent będzie potrzebował opróżnić magazyny, to może decydować się na sprzedaż asortymentu outletowego w wybranej kategorii promocyjnej. Można także poszerzyć współpracę o cross border na arenie międzynarodowej, na podstawie osobnego aneksu do umowy na określony rynek. Partnerzy, Producenci i Dealerzy ustalają z Seltu jednolitą strategię promocyjną oraz sprzedaży, co oddziałuje na solidną pozycję w handlu internetowym. Osoby korzystające z platformy mogą także skorzystać z opcji odroczonej płatności bądź zdecydować się na różne formy finansowania. Opłaca się w dodatku napomknąć o programie lojalnościowym, bazującym na możliwości zakupów za środki z cashback na stronie Seltu. Każdy, kto decyduje się na nawiązanie współpracy, może liczyć na prywatnego opiekuna.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Wielokierunkowy obszar funkcjonowania marki Seltu”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *