Zdalne oferowanie świadczeń księgowych

Porównaj
Category:

Mobilne poprowadzenie usług z zakresu księgowości proponowane jest przez krakowskie biuro Account Trees. Na obszarze stolicy Małopolski Justyna Mąkosa proponuje przedsiębiorcom dojazd wówczas, o ile tylko oni tego potrzebują. W zakresie księgowość kraków klienci mają zapewnione przejrzyste i dokładne świadczenia, pozostające w zgodzie z przepisami prawnymi oraz podatkowymi. Zdalny model współpracy umożliwia księgowej na wgląd do wszystkich dokumentów, niezależnie od tego, w jakim miejscu ona przebywa.

Z tego powodu wszystko jest zrobione systematycznie, a czasami nawet prędzej aniżeli jest to potrzebne. To ma wyjątkowe znaczenie dla właściciela firmy, o ile konkretna kwestia jest pilna. Papiery księgowa może odebrać samodzielnie, mogą być one przesłane lub też właściciel firmy może je dostarczyć samodzielnie. Zdalna księgowość jest też oszczędnością, gdyż właściciel firmy nie musi zatrudniać nikogo na etat. Profesjonalna pomoc Account Trees udowodniona jest wieloma latami doświadczeń oraz tym, że księgowa bez przerwy podnosi własne kwalifikacje. Jest to osoba odpowiedzialna, która dotychczas może chwalić się tylko pozytywnymi opiniami.

Niezależnie od tego, jaki model współpracy interesuje klienta, Justyna Mąkosa jest otwarta na propozycje. Dla klientów udostępniona jest pełna obsługa kadrowo – płacowa, obejmująca: bieżące zarządzanie wypłatami, urlopami, zaświadczeniami a także umowami. W zakresie kadr i płac Justyna Mąkosa ma bardzo duże doświadczenie. Kolejną propozycją jest ewidencja ryczałtowa. Ryczałt ewidencjonowany obejmuje usługi księgowe dla osób, które zatrudnione są w ramach tak zwanych wolnych zawodów.

Usługi księgowej obejmują też wszechstronną księgowość dla wspólnot mieszkaniowych oraz zarządzanie podatkowe. Są to powiadomienia o prognozach dotyczących wysokości podatku i możliwości ich zoptymalizowania. Justyna Mąkosa będzie realizowała inne usługi, w zależności od potrzeb klienta.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Zdalne oferowanie świadczeń księgowych”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *