Współpraca z przedsiębiorcami w kancelarii adwokackiej Iwony Cebo – Kubiczek

Porównaj
Category:

Tryb współpracy z przedsiębiorcami w kancelarii adwokackiej Iwony Cebo – Kubiczek wskazuje na wysoki poziom profesjonalizmu wskazanej adwokat. Reguły są dla klientów od pierwszego spotkania przejrzyste. Podmioty gospodarcze mogą skorzystać z systematycznej obsługi prawnej. Obejmuje ona: sporządzanie umów i opinii prawnych, opracowanie wszystkich reguł dystrybucji albo o oferowaniu usług, doradztwo z obrębu prawa pracowniczego, sporządzanie kontraktów menadżerskich, sporządzanie umów o zakazie konkurencji, opracowywanie regulaminów pracy i regulaminów dotyczących wynagrodzenia, sporządzanie aktów wewnętrznych w firmie, prowadzenie negocjacji z klientami biznesowymi oraz reprezentowanie w postępowaniach sądowych.

Znana adwokat dąbrowa górnicza ma w takim zakresie niemałe doświadczenie i ciągle poszerza własną wiedzę w zakresie zmienianych zapisów prawa. Dlatego jej usługa poszerzona jest o prawo handlowe, w zakresie: tworzenia spółek, przekształceń oraz likwidowania spółek, odpowiedzialności cywilna i karnej członków zarządu, rady nadzorczej, komisji rewizyjnej, wystosowania aktów wewnętrznych, opracowania oraz opiniowania umów. Klienci mogą również oczekiwać na pomoc w zakresie prawa upadłościowego i naprawczego.

Przedsiębiorstwa zdecydowani są na wsparcie Iwony Cebo – Kubiczek w sprawach z prawa administracyjnego oraz podatkowego. Jej kancelaria gwarantuje w takim przypadku: reprezentowanie przed organami administracji państwowej i samorządowej, pozyskanie decyzji administracyjnych, wykonywanie odwołań od różnych ustaleń administracyjnych, reprezentowanie przed wojewódzkimi sądami administracyjnymi a także przed Naczelnym Sądem Administracyjnym, sporządzenie odwołań od decyzji Urzędu Skarbowego, wsparcie prawne w sprawach z obrębu ordynacji podatkowej, pomoc prawną w sprawach dotyczących gospodarki nieruchomościami oraz pomoc w sprawach dotyczących zwrotu przymusowego pozbawienia własności nieruchomości. Celem rozpoczęcia współpracy warto zapisać się na pierwsze spotkanie.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Współpraca z przedsiębiorcami w kancelarii adwokackiej Iwony Cebo – Kubiczek”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *