Co zakryć, a co odsłonić?

lip 8, 2016 by

Co zakryć, a co odsłonić?

W zasadzie wszystko zależy od tego jaką sylwetkę posiadamy. Na przykład gdy mamy zgrabne, proste i chude nogi, to warto podkreślać je przez krótkie spódniczki, które będą idealnie wyglądały w komplecie z takimi nogami. Jeśli natomiast, nasze nogi, a szczególnie uda są troszkę pulchne, to wtedy możemy je zamaskować, gdy ubierzemy trochę szersze spodnie. Wtedy nasze niedoskonałości nie będą widoczne. Szczególnie jest to ważne latem, gdy ubieramy krótkie spodenki czy też spódniczki, aby tak dobrać fason tychże ubrań, aby nie pokazywać swoich złych stron. Bo jeśli na przykład ubierzemy obcisłe spodenki, gdy posiadamy gruba uda, to wtedy tłuszcz, który się na nich znajduje, wyleje się na zewnątrz i raczej nie będzie to zbyt estetycznie, ani efektownie wyglądało. Pokażemy tylko, że mamy problemy z tym elementem naszego ciało. Dlatego też takie części ciała trzeba zdecydowanie zakrywać, a nie eksponować nie.

Możemy na przykład dzięki ładnym bluzkom z dekoltem wyeksponować obfity, piękny, dużych rozmiarów biust. To może być nasz atutu. Nie koniecznie muszą nim być zgrabne nogi, ale może bym być ładny biust czy też płaski brzuch. Jednak ważne jest, aby wszystkie te elementy naszego ciała był odpowiednio podkreślone lub zakryte, aby stanowiły ozdobę dla naszego ogólnego wyglądu, a nie karykaturę.

Related Posts

Tags

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>