Czy warto iść do stylisty

lip 21, 2015 by

28524Kto to jest stylista i jakie do niego należą zadania można się przekonać czytając wywiady z aktorami czy innymi sławnymi ludźmi. Stylista to osoba, która nam odpowiednio doradzi w co się można ubrać, jak dobrać odpowiednie stroje do okazji czy do naszego typu figury. To ważne, aby podnieść swoją samoocenę poprzez porady swojego stylisty. Często zastanawiamy się czy warto iść do stylisty po poradę, czy warto poddać się jego ocenie. Nie przekonamy się kiedy nie skorzystamy z takiej porady. Warto iść do stylisty, to on dokładnie przeprowadzi z nami wywiad i odpowiednio nam pomoże dobrać ubrania i rzeczy do naszej sylwetki. Nie każda z nas ma doskonałą figurę, dlatego coraz trudniej nam się jest zdecydować i podjąć odpowiednie kroki w tym jak się ubrać. Dobry stylista, odpowiednio nam pomoże dopasować ubrania, ukryć mankamenty naszego ciała, zatuszować brzuszek i wyeksponować wszystkie walory.

Stylista dobierze nam kolory pasujące do naszej karnacji, dobierze nam odpowiednią fryzurę, doradzi nam jak dbać o włosy, aby były piękne i zadbane. Dobrze dobrane dodatki do naszego ubrania to bardzo ważna i podstawowa rzecz ponieważ nie koniecznie musimy mieć modne ciuchy, wystarczy mały akcent w postaci paska, naszyjnika, kolczyków czy torby, a nasz styl będzie naprawdę godny zainteresowania. Korzystanie z porad dobrego stylisty to naprawdę bardzo ważna rzecz w podniesieniu samooceny, której nam na co dzień czasem brakuje.

Related Posts

Tags

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>