Czy warto nosić kapelusze?

lip 8, 2016 by

Czy warto nosić kapelusze?

Zdecydowanie latem, nasza głowa powinna być przez cos chroniona. Obecnie, bardzo modne są słomkowe kapelusze, które w bardzo efektowny sposób zasłania naszą głowę przed szkodliwym promieniowaniem UV. Warto takie kapelusze nosić, ponieważ idealnie chronią one głowę przed słońcem. Wiadomo, że gdy latem chodzimy bez żadnej osłony na głowie, to potem boli nas głowa, bo zbytnio się ona nagrzewa. Poza tym, chodzenie bez żadnego okrycia na głowie, niszczy nasze włosy.

Szczególnie dotyczy to włosów farbowanych, których kolor blaknie, jeśli nie jest osłaniany na słońcu. Dlatego też wart zadbać o to, aby nasz kolor utrzymywał się na włosach jak najdłużej. I oczywiście warto zadbać o to, żeby nie występowały u nas bóle głowy wywołane właśnie takim chodzeniem bez żadnej osłonki na głowie. Jeszcze chodzenie bez osłonki nie jest tak szkodliwe, jak opalanie się bez żadnej ochrony na głowie. Dlatego też na plaży słomkowy kapelusz jest wręcz wskazany. Dodatkowo, taki słomkowy kapelusz dodaje każdej kobiecie uroku, ponieważ bardzo elegancko wygląda. Niezwykle ładnie prezentuje się i pasuje do każdego stroju. Dlatego tez warto dodawać go do naszych ubrań. Tak więc, kapelusz oprócz tego, że chroni nasza głowę i włosy przed słońcem, to jeszcze powoduje, że stajemy się modne i bardziej efektownie wyglądamy na plaży czy też na ulicy.

Related Posts

Tags

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>