Damskie style

lip 21, 2015 by

afbeaf3bb95d38e4801c4ffe5e780d22Moda często wyznacza kierunek w naszym życiu jeśli chodzi o styl ubierania się kobiet i modę damską. Nie od dziś przywiązywano bardzo duża wagę do wyglądu kobiet zwłaszcza kiedy pracowały one zawodowo. To kobiety głównie organizowały pokazy mody i dla nich były one główną inspiracją w tworzeniu coraz to nowych kreacji i stylu ubierania się. Dzisiaj nie tylko mężczyźni przywiązują wagę do swojego wyglądu, każdy chce być zadbany i ładnie i dobrze ubranym. Style w modzie zmieniały się nie mal z każdym rokiem i z każdą pora roku i tak modne dżinsy, spódniczki uszyte z niebieskiego dżinsu noszono do nich luźne podkoszulki czy koszule, i nie koniecznie było to wygodne, ale przecież modne i to się liczyło. Dżinsy były poszukiwana para spodni, które musiały być u każdej modnej kobiety w szafie.

Nie jest powiedziane, że kobiety muszą chodzić w spódniczkach i sukienkach, jeśli chodzi o kobiety przetestowały one już chyba wszystkie ubiory u siebie nosząc je i dodając do nich wszelkiego typu dodatki, aby stały się bardziej kobiece. Koszule w kratę i to w dodatku flanelowe często były pożyczane os swoich mężów, którzy nie chętnie widzieli w nich swoje żony, ale cóż zrobić taki panował styl. W damskim stylu często zresztą i nawet do teraz panował kolor czarny i tak chyba zostało do dziś ponieważ jest to kolor neutralny i pasuje do wszystkiego. Można przecież z czernią łączyć niemal wszystko, bluzki swetry, spódnice, buty czy torby.

Related Posts

Tags

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>