Jak się ubrać elegancko czy sportowo

lip 21, 2015 by

28To jaki jest nasz styl ubierania zależy od nas samych i od naszej sytuacji w której się znajdujemy. I Tak wiadomo, że moda bardzo się zmienia od wielu wieków, coraz częściej jest eksponowana na ulicach naszych miast, a prawdziwe widowisko z rewią mody jest zawsze latem i to niemal wszędzie. To jaki styl wybierzemy w dużej mierze zależy od sytuacji w jakiej się znajdujemy i miejscu. Wiadomo, że są sytuacje w życiu każdego z nas gdzie obowiązuje pewien rodzaj ubioru zależny od danej sytuacji w jakiej się znajdujemy. I tak na przykład na egzamin nie wypada nam się ubrać na sportowo, czy w dżinsy, trzeba dobrać strój dogodny do danej sytuacji i należało by ubrać białą bluzkę i ciemną spódnicę czy wyjściowe spodnie.

Wszelkie wizyty składane na przykład jeśli chodzi o prezentowanie swojej firmy czy biura, również wymagają od nas takiego bardziej eleganckiego stroju. Inną natomiast rzeczą jest ubieranie się na wycieczkę w góry czy na rower, czy też na biegi. Tam potrzebny jest najlepiej luźny dres, który nie krępował by nam naszych ruchów i był by wygodny. To samo jeśli chodzi o buty, inne do biura bardziej eleganckie bo tego wymaga sytuacja a inne w góry czy na rower. To od nas zależy jak się mamy ubrać czy na sportowo czy bardziej elegancko i dlatego należy zawsze się upewnić co nas czeka, jaka sytuacja i wtedy zależy to właśnie od tego jak dobierzemy ubiór do danej sytuacji. Jest to bardzo istotne.

Related Posts

Tags

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>