Koszulki na ramiączkach

lip 8, 2016 by

Koszulki na ramiączkach

Są one bardzo przydatne na lato. Są niezwykle przewiewne i idealnie pozwalają się opalić, podczas spacerów czy też pieszych wycieczek. Jednak należy pamiętać, żeby pod taką bluzkę, ubierać biustonosz, który wyposażony będzie w sylikonowe ramiączka, które będą mało widoczne. Nie ma nic gorszego niż bluzka na ramiączkach i wystające spod niej dodatkowe ramiączka od biustonosza w całkiem innym kolorze. Wygląda to bardzo nieestetycznie i całkowicie psuje cały efekt naszego wyglądu. Dlatego tez warto zainwestować w takie sylikonowe ramiączka, aby móc ubierać takie bluzki na ramiączkach. Warto również pamiętać, że jeśli ubieramy bluzkę ba ramiączkach, która jest wyposażona w bardzo odsłonięte plecy, to warto starać się aby mieć biustonosz z bardzo niskim zapięciem. Dzięki czemu, będziemy w stanie zakryć takie zapięcie pod naszą bluzką. Jeśli takie cos jest nie możliwe, to starajmy się ubierać biustonosze z wąskimi paskami do zapinania.

Wtedy nie będą one się tak rzucały w oczy. Pilnujmy również, żeby nasze biustonosze były zapinane na dwie klamerki, a nie tylko na jedną. Niezwykle nieestetycznie to wygląda pod taką bluzką na ramiączkach, jeśli występują na plecach jakieś zyg zaki. Jeśli nosimy takie bluzki na ramiączkach, warto pamiętać o każdym elemencie naszego stroju, ponieważ spod takich bluzek naprawdę bardzo dużo jest widać.

Related Posts

Tags

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>