Krótkie bluzki dla osób otyłych

paź 28, 2015 by

imagesLato sprawia, że wiele osób chce odsłonić swoje ciała. Jest to oczywiście wskazane, jednak tylko i wyłącznie wtedy, gdy mamy ładną figurę, gdyż w przeciwnym razie lepiej kupić bardziej przewiewne bluzki, a jednocześnie wybrać taki fason który ukryje wszelkie mankamenty urody. Jest to niezwykle ważne gdyż ubierając się w nieodpowiedni sposób jesteśmy narażeni na niepochlebne komentarze nawet ze strony obcych osób. Wielu ludzi jest zdania że otyłe osoby nie powinny w okresie letnim wychodzić z domu by nie psuć widoku innym, jednak jest to bardzo krzywdzące, gdyż wielu z nich nie ma wpływu na to, że tak się roztyło, gdyż mogło tak się zdarzyć z powodu zażywania jakichś leków, czy też z powodu choroby typu cukrzyca, która wpływa niestety na wagę.

Tak więc czasami wystarczy tylko wybrać odpowiedni fason i możemy się wydać lżejsi o dobre kilkanaście kilogramów. Można udać się do odpowiedniej krawcowej, która oceni typ sylwetki oraz uszyje coś na miarę, coś prawi, że wyda się ona o niebo lżejsza. Jednak jest to bardzo ważne by wybrać odpowiednią krawcową, gdyż jak wiadomo efekt takiej pracy może bardzo odbiegać od jej celu. Warto popytać wśród znajomych, czy maja kogoś godnego polecenia. Być może jednak w sklepie dla osób puszystych również będzie można dostać coś odpowiedniego na daną figurę.

Related Posts

Tags

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>