Krótkie spódniczki czy spodenki?

lip 8, 2016 by

Krótkie spódniczki czy spodenki?

Obie te części garderoby bardzo ładnie wyglądają na kimś, kto ma zgrabne nogi. Szczególnie jeśli chodzi o krótkie spódniczki. Inna sytuacja jest jeśli chodzi o spodenki, bo je można tak dobrać, aby i trochę pulchniejsza osoba, ładnie się w nich prezentowała. Jeśli natomiast chodzi o mini spódniczki na lato, to zdecydowanie są one zarezerwowane dla zgrabnych osób. Naprawdę bardzo niekorzystnie w tego typu rzeczach wyglądają pulchne osoby. Raczej nie można aż tak eksponować swoich wdzięków, jeśli tu i ówdzie mamy troszkę za dużo tłuszczyku. Dlatego też warto pomyśleć o tym jaką ma się sylwetkę przed tym jak ubierze się daną rzecz na siebie, aby nie wyglądać śmiesznie lub obciachowo.

Dlatego też krótkich mini spódniczek nie poleca się osobą, które są troszkę bardziej pulchne. Natomiast, jeśli chodzi o spodenki, to jak najbardziej. Można dobrać dla takich osób fason troszkę szerszy, aby swobodnie się w nich czuły i aby tłuszczyk nie wylewał się na zewnątrz. Dzięki takim spodenkom, które będą odpowiednio dobrane, możemy wymodelować kształt naszej pupy oraz nóg. Dlatego też warto dobierać spodenki troszkę szersze, aby nasze ciało mogło w nich oddychać. Jeśli natomiast, jesteśmy osobami szczupłymi, bardziej korzystnym rozwiązaniem byłyby dla nas spodenki bardziej dopasowane, aby nie uzyskać efektu worka.

Related Posts

Tags

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>