Kurtka wiosenna

paź 28, 2015 by

imagesJest to oczywiście w większości przypadków niezbędne akcesorium przy wyjściu na dwór. Jest to dość niepewna pora roku, co sprawia, że trzeba b yć przygotowanym na każde ewentualne pogorszenie pogody.

Wiele osób wraz z przyjściem pierwszych oznak wiosny odkłada wszelkie cieplejsze rzeczy na strych, jednak lepiej jest kilka z nich zachować. Przykładowo w tym roku zima jeszcze wróciła, tak więc trzeba być zabezpieczonym na tego typu ewentualność. Oczywiście wiadomo, że zimowe kurtki idą w odstawkę, jednak trzeba pamiętać o tym, by wziąć ze strychu kurtkę trochę bardziej na lato, jednak wciąż ocieplaną wersję, która w razie ochłodzenia będzie nas chroniła przed zimnem. Szczególnie jest to istotne, wtedy gdy do pracy, czy też szkoły chodzimy pieszo, bądź też dojeżdżamy komunikacją miejską, gdyż jak wiadomo, bardzo często trzeba długo czekać na przystankach. Jest to więc obowiązek, by wziąć z domu coś cieplejszego.

Dodatkowym utrudnieniem mogą być opady deszczu, bądź deszczu ze śniegiem a nawet gradu, co także może sprawić , ze podróż będzie mniej komfortowa. W tej porze roku bardzo łatwo o przeziębienie, gdyż każdy gdy tylko poczuje pierwsze promienie słońca zakłada krótki rękawek, co może mieć bardzo negatywne skutki. Warto więc zostawić przynajmniej jedną cieplejsza kurtkę, byśmy w razie czego mogli ją wziąć na chłodniejszy dzień.

Related Posts

Tags

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>