Kurtki i płaszczyki

lip 8, 2016 by

Kurtki i płaszczyki

Wśród jesiennych części garderoby nie może z pewnością zabraknąć kurtek, a także płaszczyków, dlatego też należy im poświęcić chwilę uwagi. Jesienna moda w tym względzie nie jest nadzwyczaj zróżnicowana, gdyż zarówno kurtki, jak i płaszczyki proponowane są nam w stonowanych barwach, a także w klastycznym stylu. Jako, że w tym sezonie dominuje kratka, to możemy ją spotkać także na płaszczykach oraz kurteczkach jesiennych, co nikogo także nie powinno dziwić. Zazwyczaj jednak jeżeli chodzi o kurteczki jesienne to są one króciutkie i wykonane albo z materiału imitującego skórę, albo też z prawdziwej skóry. Zakończone są one wełnianymi rękawkami dla utrzymania ciepła, dlatego też można powiedzieć, że są one bardzo funkcjonalne.

Tego typu kurteczki znakomicie sprzedają się wśród młodzieży, gdyż tunika pasuje do nich idealnie. Jeżeli chodzi o płaszczyki jesienne, to możemy tutaj zaobserwować, że do wyboru mamy zarówno te dłuższe, jak i te krótsze płaszczyki w kolorze brązu, beżu czy też czerni, a także bieli. Taka kolorystyka jest także najczęściej wybierana. Wszelkie kurtki i płaszczyki nie zawsze mają od spodu materiał ocieplający, ale w zależności od tego, co każdy z nas lubi, taki możemy sobie płaszczyk czy też kurteczkę wybrać. Przy tego rodzaju ubraniach zawsze mamy dołączony pasek, który dodaje im niepowtarzalnego wyglądu.

Related Posts

Tags

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>