Męska metamorfoza

lip 21, 2015 by

z10953786QWiele mężczyzn boi się eksperymentować z fryzurami. Zazwyczaj odkąd pamiętają mają tę samą fryzurę. Jednak w końcu przychodzi taki dzień w którym stwierdzają że chcą coś zmienić w swoim wyglądzie i udają się do fryzjera. Taki fryzjer jest w stanie wychwycić nasze wady i skrupulatnie je ukryć dzięki nowej fryzurze. Jeśli nie do końca wiemy jaką fryzurę wybrać, a podoba się nam taka którą nosi np. znany aktor bądź piosenkarz, to możemy udać się do fryzjera z jego zdjęciem i zażyczyć sobie takie obcięcie. Czasem jednak fryzjer może nam ją odradzić, gdyż stwierdzi że nie będzie do nas pasować.

Raczej mu zaufajmy, gdyż jest on specjalistą w swojej dziedzinie i wie co robi. W takim przypadku doradźmy się fryzjera jaką on by nam proponował fryzurę i tak się obetnijmy. Jeśli mamy już nową fryzurę to warto również zadbać o naszą garderobę. Warto kupić sobie kilka nowych ubrań które będą pasowały do nowego wizerunku twarzy. Dobrze jest jeśli kupimy nowe spodnie, np. jeansy które będą odpowiednio skrojone i idealnie do nas pasować. Musimy kupić również kilka koszul sportowych i eleganckich. Oczywiście nie możemy zapomnieć o butach pasujących do stroju sportowego jak i eleganckiego.

Jeśli mamy problem z wyborem tych ubrań to możemy doradzić się sprzedawcy, który na pewno nam pomoże i podpowie co do nas będzie pasować najlepiej. Gdy już wszystko mamy kupione, to możemy pokazać się znajomym i rodzinie, którzy na pewno będą bardzo pozytywnie zszokowani jak nas zobaczą.

Related Posts

Tags

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>