Moda na muzykę

wrz 8, 2015 by

pobraneModę na muzykę w głównej mierze zawdzięczamy stacjom telewizyjnym i radiowym, które promują nowych wykonawców i konkretny styl muzyczny. Muzyka jest dobierana względem gustu muzycznego danej grupy społecznej, jednak najpopularniejszym gatunkiem będzie pop, gdzie wykonawców tego gatunku jest znacznie więcej w dzisiejszych czasach niż innych. Nie zapominajmy jednak o nieśmiertelnym rocku, metalu, techno, punku, które w dalszym ciągu mają swoich wielbicieli. Młodzież natomiast gustuje częściej w odmiennych rodzajach muzycznych, które są bardzo ważne w ich życiu, są to m.in.: hip – hop, szczególna odmiana rapu (rzadziej), popularny pop, lub ostry metal.

Inni zaś preferują muzykę spokojniejszą, która pozwala na pełen relaks po szkole, gdzie możemy się w pełni odprężyć, i powspominać czasy, kiedy wyjechaliśmy na wycieczkę, obozy szkolne, poszliśmy na dyskotekę, zabawę czy przypominające nasze pierwsze miłości (będą to głównie stare lub nowe ballady). Podkład muzyczny niezbędny jest również na imprezach, prywatkach gdzie puszczana jest muzyka najmodniejsza, na czasie, przy której młodzież może się wyszaleć, wybawić, i pośpiewać. Wpływ na dobór muzyki mają nasi znajomi, w których kręgu się obracamy, popularność danego zespołu, wykonawcy lub utworu, więc krótko mówiąc moda na rodzaj słuchanej muzyki.

Related Posts

Tags

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>