Moda na poglądy

wrz 8, 2015 by

pobrane (82)Moda na poglądy uwarunkowana jest głównie od mediów i ich przekazów: telewizji, i radiu. Tego rodzaju moda ma w dzisiejszych czasach bardzo duży wpływ na nasze myślenie. Ponieważ  wierzymy we wszystko co podają nam media, ustosunkowujemy się do tego, i zmieniamy swoje nastawienie. Ludzie niestety powtarzają bezmyślnie opinie zawodowych upolitycznień. Jeżeli chodzi o poglądy dotyczące naszych ubiorów, które w szybkim tempie zmieniają się, z roku na rok, możemy zauważyć na przykładzie spodni, gdzie we wcześniejszych czasach spodnie były tylko przeznaczone dla mężczyzn, trudno byłoby zrozumieć fakt, że ta odzież może być również wykorzystywana jako element ubioru kobiet. Dopiero w XX wieku zostały zaakceptowane przez społeczeństwo, i stały się alternatywą stroju kobiecego.

Tak jak widzimy na tym przykładzie poglądy można zmienić, pomimo wielu zakazów i budzących kontrowersji spodnie dla kobiet, są nie tylko dostępne, ale również i modne. Wielu artystów zajmuje się projektowaniem nowych fasonów spodni dla kobiet i mężczyzn, urozmaiconych o nowe materiały i techniki ich wykonania. W dzisiejszych czasach nikt nam nie zabrania myślenia i ubierania się w taki sposób jak chcemy, jedynie media usiłują nam wpoić pewne poglądy, i z resztą w wielu przypadkach się im to udaje. Dlatego też, moda na poglądy jest i będzie nadal.

Related Posts

Tags

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>