Moda na zimę

lip 21, 2015 by

klasyczna-krotka-fryzura-13421Kiedy nadchodzą zimne dni, należy zacząć ubierać się ciepło, jednak nie wypada zapomnieć o tym aby i zimą wyglądać modnie i stylowo. W sklepach można znaleźć modne a zarazem bardzo ciepłe buty, płaszcze, czapki, rękawiczki, szale i wszystko to co jest potrzebne na zimę. Każdy ze znanych projektantów mody tworzy co jakiś czas nową kolekcję jesienno-zimową. Często są to rzeczy modne i bardzo oryginalne, części z nich raczej nie nosi się na co dzień. Jednak kobiety lubią wyzwania i nie narzekają, gdyż na pewno znajdą dla siebie coś odpowiedniego. Każdego roku w sezonie jesienno-zimowym modna jest wełna, skóra jak i futra. Jeśli chodzi o kolory, to w okresie zimowym bardzo modne jest jak są stonowane np: czerń, brąz ale i czerwień, żółć i tzw. kolor sarni, bardzo modny w obecnym sezonie.

Jeśli chodzi o torebki, to również odgrywają zimą ogromną rolę. Nosi się ją do grubych płaszczy i kurtek, a więc też i ona musi być raczej z grubego materiału takiego jak: zamsz lub skóra. Zimowa torebka musi być raczej duża i mocna, powinna różnić się od lekkich, zwiewnych torebek letnich. Najczęściej kolor torebki dobiera się do butów, jednak powinna ona pasować również do płaszcza, kurtki, czapki, rękawiczek czy szalika. Wiele zimowych ubrań i dodatków jest bardzo odważnych i ciekawych. Często właśnie kobiety wybierają takie ubrania, gdyż sprawiają że w te chłodne i długie dni czują się piękne i zadbane.

Related Posts

Tags

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>