Na co warto zwrócić uwagę?

wrz 8, 2015 by

images (10)Moda ma to do siebie, że nie każdy z nas tak naprawdę zdaje sobie sprawę z tego na co powinniśmy zwracać uwagę. Oczywiście krytycy mody zawsze starają się pokazywać nam w  jaki sposób powinniśmy się ubierać. Nie każdy jednak zwraca na to uwagę. Na co w takim razie uwagę zwracają krytycy i styliści? Przede wszystkim ważne wydaje się dobranie odpowiedniego kroju do figury jaką prezentujemy. Oczywistym jest, że nie każda osoba będzie się dobrze prezentować w określonego rodzaju rzeczach. Zawsze więc w pierwszej kolejności musimy określić jakiego rodzaju figurę posiadamy – czy jest to klepsydra, bardziej ociosana figura lub też jesteśmy wysokie i szczupłe.

Następnym krokiem jest dobór odpowiedniej gamy kolorystycznej. Najczęściej bowiem zdarza się tak, że dana osoba powinna się ubierać w określone kolory. Początkowo więc staramy się dojść do wniosku czy potrzebne nam są ubrania w gamie kolorystycznej zimnej czy też ciepłej. Potem kolory się po prostu zawęża do takich, które będą dla nas jak najbardziej odpowiednie. Kiedy już wiemy jakiego rodzaju krój ubrań nas interesuje i do tego wiemy jaka powinna być dla nas kolorystyka to bez większych problemów jesteśmy w stanie ubrać się modnie i trendy. Wyżej wymienione elementy są po prostu głównymi na które powinniśmy zwrócić uwagę jeżeli chodzi o stosowny ubiór idealnie do nas dopasowany.

Related Posts

Tags

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>