Próby poszukiwania własnego stylu

lip 21, 2015 by

makijaz-wieczorowyModa i uroda idą ze sobą zawsze w parze i każdy z nas pragnie dobrze i modnie wyglądać Dlatego interesują nas wszelkie programy czy pokazy związane z tego typu programami. Kiedy nie wiemy jeszcze jakiego stylu szukamy, co nam akurat pasuje i w czym będzie nam do twarzy to jest to dobry sposób. Każdy lub każda z nas szuka odpowiedniego swojego stylu, dopasowuje różne ubrania do swojej figury i łączy je odpowiednio komponuje, aby dobrać coś dla siebie. Dlatego każdy człowiek, zwłaszcza przewaga kobiet w szukaniu swojego stylu czasem udawała się na takie właśnie pokazy mody w celu podpatrzenia co się nosi. Próby szukania własnego stylu przenosi się też na wybiegi modelek, które prezentują piękne kreacje znanych projektantów mody.

Tam właśnie często znajdujemy to co dla nas jest dobre i odpowiednie. Bo nie każdy ma tak wspaniałą figurę jak modelki, dlatego też nie należy się załamywać jeśli nie ma rozmiaru akurat na naszą osobę. Bo nie chodzi o to, żeby kupić dobra kreację i drogą, ale o to, aby podpatrzyć coś i sobie samemu uszyć. W różny sposób można szukać swojego stylu, nawet na tak zwanej ulicy zwłaszcza latem kiedy to jest bardzo dużo ludzi i każdy jest w coś ubrany. Uliczna rewia mody pokazuje nam wiele możliwości, a my sobie możemy w ten sposób pomóc komponując w domu podobne ubrania. Trzeba dodać, że nie każdy strój pasuje do naszej sylwetki, dlatego dobrze jest najpierw przymierzyć i zobaczyć my sami w tym wyglądamy. A może dobrać taki styl, aby ukryć mankamenty swojego ciała?

Related Posts

Tags

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>