Sandałki

paź 28, 2015 by

imagesSą one niezwykle kobiece, i pasują praktycznie do każdej kreacji. Co ważniejsze wspaniale komponują się zarówno ze sportowym strojem, jak i z bardziej eleganckim. Dlatego też praktycznie każda kobieta posiada przynajmniej jedną parę. Są dostępne zarówno na obcasie jak i na koturnie dzięki czemu można wybrać odpowiedni wariant dla siebie. Dla osób które cenią sobie komfort niezwykle przydatne mogą być sandałki na płaskim obcasie, które ostatnimi czasy są niezwykle popularne. Warto więc posiadać przynajmniej dwie pary, jedną wyższą a drugą na płaskim obcasie, gdyż w zależności od potrzeb można bardzo łatwo dopasować je do określonego stroju.

Modne są zarówno zwykłe paseczki, jak i bardziej pełne jedynie z wycięciem na czubku palców, oraz pięcie. Nawet mężczyźni docenili wygodę związaną z poruszaniem się w sandałach i ostatnimi czasy jest to niezwykle popularny widok. Jest to bardzo praktyczne nawet podczas biegania za dzieckiem, gdyż zmniejszamy prawdopodobieństwo że je zgubimy podczas biegania. Oczywiście jak większość osób z pewnością zauważyła nasi kochani rodacy noszą i owszem sandałki, jednak zakładają do nich skarpetki, z czego śmieją się praktycznie wszyscy. Nawet gry para amerykańskich stylistek przyjechała kręcić polską edycję dotyczącą zmieniania stylu ubioru osób, była w szoku.

Related Posts

Tags

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>