Spodnie

paź 28, 2015 by

images (59)Okres wiosenny sprzyja ocieplonemu powietrzu, jednak warto przypomnieć sobie, że nawet w okresie letnim wiele osób chodzi w długich spodniach, gdy tylko temperatura spadnie poniżej dwudziestu stopni. Jednak gdy w czasie zimy przyzwyczaimy się do tego rodzaju temperatur, to często gdy tylko wzrosną one do dziesięciu stopni wydaje się nam że jest naprawdę bardzo gorąco. Nic więc bardziej mylnego, gdyż to tylko złudzenie. Bardzo często takiemu ociepleniu towarzyszy zimny wiatr, oraz opady deszczu, co znacznie sprzyja zachorowaniom. To właśnie wtedy bardzo wiele ludzi jest przeziębionych,  a nawet chorych na zapalenie płuc.

Gdyż wydaje nam się że jest bardzo gorąco, podczas gdy jest chłodno. Dlatego też warto zastanowić się bardzo dokładnie nad tego typu wyborem, gdyż może się okazać bardzo ryzykowny dla naszego zdrowia. Spodnie na wiosnę najlepiej by były jeszcze długie, bądź przynajmniej 3 normalnej długości. Chodzi o to, że w sytuacji, gdy do domu będziemy wracali wieczorem było nam ciepło. O ile w ciągu dnia może świecić słońce to wieczory są jednak jeszcze bardzo zimne, a nawet zdarzają się przymrozki, dlatego też warto zadbać o własne zdrowie. Oczywiście gdy wychodzi rano i wracamy w południe to nawet zwykłe dżinsy można podwinąć, co sprawi, że będzie nam chłodniej. Jednak znacznie lepiej mają kobiety, gdyż nawet jeśli rano do spódniczki założą rajstopy to w południe mogą je zdjąć.

Related Posts

Tags

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>