Teraźniejsza moda i uroda

lip 21, 2015 by

z9575744Q,Vero-Moda--lookbook-wiosna-2011W dzisiejszych czasach moda kobieca jest bardzo różnorodna. Wracają style lat poprzednich lub tych odległych z poprzedniego wieku. Często również różne style są ze sobą wymieszane. Dlatego nie warto pozbywać się już nie modnych ubrań, bo po jakimś czasie znów staną się bardzo modne i stylowe. Należy je schować i czekać na to aż znów będzie można je nosić. Projektanci mody wzorują się na stylach ubrań z lat minionego wieku, jednak szyją je z lepszych gatunkowo materiałów. Również dodatki takie jak buty, torebki, apaszki czy nakrycia głowy są bardzo zróżnicowane.

Nikogo już nie dziwi jak widzi dziewczynę ubraną w kolorową spódniczkę, dopasowany czarny płaszcz, żółte rajstopy i brązowe botki a całość dopełnia ogromna fioletowa torba. Jeśli chodzi o makijaż to jest on różny, wszystko zależy od danej sytuacji na jaką mamy go nosić. Wiadomo że do pracy i na co dzień nie umalujemy się bardzo mocno, w takich sytuacjach nosi się raczej skromny, mało widoczny makijaż. Mocny i bardzo wyrazisty makijaż robi się na różnego rodzaju imprezy czy spotkania towarzyskie. To samo ma się do fryzury. Dziwnie a zarazem modnie i stylowo należy czesać się na nocne imprezy, bale Sylwestrowe i inne zabawy.

Teraźniejsza moda i styl zależy od tego co w danym momencie mamy ochotę założyć, gdyż prawie wszystko jest w dzisiejszych czasach dozwolone w modzie. Dzięki takiej różnorodności mamy pewność że raczej zawsze będziemy dobrze i ładnie wyglądać.

Related Posts

Tags

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>