Tuniki

paź 28, 2015 by

images (52)W okresie letnim tuniki cieszą się równie dużą popularnością co w okresie wiosennym, z tą jednak różnicą, że  w okresie letnim można je nosić bez leginsów, oczywiście dużo zależy od ich długości. Jednak gdy są one w miarę dłuższe to można śmiało zakładać je na gołe nogi. Dlatego też wiele osób decyduje się na wyeksponowanie swoich zadbanych nóg właśnie w taki sposób, dzięki temu można się bardzo szybko opalić, co także wpłynie pozytywnie na figurę, gdyż im ciemniejsza karnacja, tym się szczuplej wygląda. Warto także wybrać odpowiedni krój tuniki, gdyż źle dobrana może bardzo pogrubiać, zwykle podchwytliwe są paski, gdyż ich nieodpowiednia wielkość może  sprawić, że będziemy wyglądały na znacznie bardziej grubsze niż jesteśmy w rzeczywistości. Bardzo ważne jest także to by wybrać odpowiedni rozmiar, gdyż źle dobranym także możemy zrobić krzywdę naszej figurze. Jest więc kilka zasad przy wyborze tego typu ciuszka, jednak to każda kobieta powinna się w nim dobrze czuć.

Zwykle gdy zakładamy jakieś ubranie powinnyśmy poddać się opinii osoby do której mamy zaufanie. Gdyż zwykle w sklepach są lustra wyszczuplające. Niestety ale w domu takich nie posiadamy a zwykle dopiero tam zauważamy, że dana kreacja zupełnie do nas nie pasuje. Warto więc iść na takie zakupy z kimś kto ma o nich pojęcie.

Related Posts

Tags

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>