W biustonoszu czy bez?

lip 8, 2016 by

W biustonoszu czy bez?

Wiele pan zastanawia się, czy wypada im wybrać się na miasto w bluzce bez biustonosza. W zasadzie zależy to wszystko od indywidualnych upodobań danej osoby. Jakichś większych przeciwwskazań oczywiście nie ma. Każdy ubiera się tak jak chce, ale jednak należy pamiętać, że na taki komfort chodzenia bez biustonosza, mogą pozwolić sobie kobiety, których biust jest jędrny i również bez biustonosza ładnie się prezentuje. Warto więc popatrzeć na stan naszego biustu, zanim zdecydujemy się na zdjęcie biustonosza i wyruszenie bez niego na miasto. Jednak taki obwisły biust niezbyt dobrze będzie prezentował się w bluzce bez stanika. Dlatego też trzeba to wszystko dokładnie przemyśleć, aby nie popełnić żadnej gafy.

Na przykład, jeśli chodzi o plaże, oczywiście, że możemy zrezygnować z górnej części naszego stroju kąpielowego, aby równomiernie się opalić. Tutaj, na plaży, takie rzeczy są jak najbardziej dozwolone, dlatego też nie mamy co się krępować, jeśli większość osób tak robi. Przecież ładna opalenizna powinna być na całym ciele, a nie tylko na jej częściach. Dlatego też nie ma co się krępować, tylko w miejscach, jakimi są plaże, można się troszkę bardziej roznegliżować. Poza tym, w taki sposób możemy również zaprezentować swoje atuty, jakimi są bez wątpienia ładne piersi. Lato, jest czasem, w którym możemy sobie pozwolić na chodzenie bez biustonosza.

Related Posts

Tags

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>