Włosy

paź 28, 2015 by

images (66)Jednym z największych problem ów wielu kobiet są oczywiście włosy. Zwłaszcza, że wiele kobiet ma je naprawdę bardzo długie, tak więc mogą  w okresie wakacyjnym sprawiać naprawdę bardzo dużo kłopotów, oczywiście  tutaj najlepszym rozwiązaniem jest  je ściąć. Jednak gdy nie chcemy się pozbywać swoich ukochanych włosów to warto zainwestować w lepszą gumkę, czy tez frotkę je związać. Jednak będąc na plaży nawet związane włosy mogą przeszkadzać gdy są naprawdę bardzo długie. Dlatego też można dokupić spinkę, dzięki której możemy upiąć je w kok. To właśnie jest odpowiedni sposób dla osób, które mają naprawdę bardzo długie włosy.

Warto także odpowiednio je zabezpieczyć przed słońcem, przykładowo używając odpowiednich odżywek, czy też zakładając kapelusz bądź chustkę. W lecie bardzo łatwo jest dostać poparzenia słonecznego, zwłaszcza skóra głowy jest na to bardzo podatna. Bardzo dobre rady można uzyskać od fryzjera, który popatrzy na włosy oraz od razu będzie wiedział czego im brakuje. Można także samemu ocenić stan swoich włosów i dobrać odpowiednią odżywkę, która sprawi, że nie będą dobrze wyglądać. Niestety nie jest to tak proste zadanie jak mogłoby się wydawać. W większości przypadków bowiem okazuje się, że dopiero za którymś razem udaje nam się faktycznie trafić w odżywkę, która będzie nam w pełni odpowiadać.

Related Posts

Tags

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>