Współczesna moda ubraniowa

wrz 8, 2015 by

images (2)Współczesna moda na ubrania, nie jest jednolita, i do końca określona. W dzisiejszych czasach, głównie u ludzi młodych, wygląd ma duże znaczenie, to co było kiedyś niepożądane, jeśli chodzi o strój, jest jak najbardziej dzisiaj wykorzystywane w ubiorach dla młodzieży i osób dorosłych. Zakładając takie ubrania jest się trendi i spełnia się wyznaczone kryteria wyglądu „cool”.  Najważniejszym elementem jest ubieranie się w taki sposób, aby nasz wygląd był nietypowy i indywidualny.

Sięgając po różne style, kreujemy swój wizerunek, odpowiadający tylko nam, lub danej grupie społecznej. Wszelkiego rodzaju ubrania w dobranej kiczowatej kolorystyce, z dodatkiem biżuterii plastikowej, lub drewnianej, zakładanie kolorowych skarpetek do butów na obcasie, to dzisiejsza codzienność. Oczywiście są w dalszym ciągu ludzie, którzy ubierają się klasycznie, w odpowiednio dobranych kolorach ubrań (pasujących do reszty), nie zakładają również skarpet do szpilek, czy nie są obwieszeni dużo ilością koralików czy tandetną biżuterią.

A co za tym idzie? Nie są trendi, i nie śledzą zmian ubiorowych, pozostają w tym co opracowali sobie dawno temu. Nie starają się ubierać z narzuconą ówczesną modą. Jednak w dzisiejszych czasach nie jest to niczym złym, ponieważ tak jak zostało to powiedziane na początku, pełen indywidualizm i dowolność jest na topie.

Related Posts

Tags

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>