Wszystko w kratę

lip 8, 2016 by

Wszystko w kratę

W modzie jesiennej króluje dzisiaj krata. Najczęściej spotkać można więc koszule w kratę, które przywodzą na myśl czasy prosto z filmów, których akcja dzieje się na dzikim zachodzie. Prezentują się one wyjątkowo, bowiem można je seksownie podwinąć ukazując brzuszek. Takie koszule królują także jeżeli chodzi o ubiór męski, dlatego też warto zaopatrzyć się w taki element stroju także jeżeli mówimy o męskiej garderobie. Oprócz tego w kratę modne są także spodnie. Niektórym może się taki styl wydać dziwny, jednak patrząc na wybieg można zauważyć, że zarówno kobiety jak i mężczyźni zakochali się w spodniach tego typu. Niebagatelne znaczenie mają także jesienne spódnice w kratę oraz sukienki, które dodają kobiecości. Każda przedstawicielka płci pięknej powinna mieć więc w swojej szafie tego typu ubrania. Kolorystyka tych ubrań jest bardzo zróżnicowana, dlatego też każdy może sobie wybrać kolor, jaki mu rzeczywiście najlepiej odpowiada.

Najmodniejsze są jednak kolory jesieni, dzięki czemu ubrania te są wesołe. Bluzki w kratę możemy ubierać do bardzo różnych dolnych części garderoby. Mogą to być ubrania z dżinsu, czyli spódniczki oraz spodnie, ale także bardzo często pasują do ubrań w kratę czarne spodnie czy też spódnice z materiału. Ma się wrażenie, że takie ubranie wygląda na luźne, ale równocześnie bardzo eleganckie.

Related Posts

Tags

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>