Akumulatory żelowe HAZE: opcja zastosowania w wielu dziedzinach przemysłu

Porównaj

Akumulatory żelowe HAZE dają opcję użycia w licznych dziedzinach przemysłu. Dokonując ich zakupu dobrze będzie skierować uwagę na takie wyznaczniki jak: napięcie, pojemność, typ, waga i żywotność. Przy wszystkich produktach w sklepie dystrybutora COMSYSTEM podane są również rozmiary: długość, szerokość, wysokość oraz konektor. Na tej podstawie można już zadecydować, czy dany model może spełnić nasze wymagania. Z uwagi na opracowanie na bazie innowacyjnych technologii można spodziewać się tego, że każdy Akumulator litowo-jonowy będzie działał niezawodnie.

Wytwórca o wiele bardziej docenia też ekologiczne rozwiązania, czyli przy wytwarzaniu najnowszych modeli wykorzystuje na tyle na ile się da materiały ze zużytych akumulatorów. Systemy fotowoltaiczne, systemy zasilania na łodziach, telekomunikacja, maszyny do mycia i czyszczenia podłóg, wózki golfowe, windy i dźwigi z napędem elektrycznym, skutery i zasilanie UPS to tylko wybrane z obszarów, w jakich można stosować ten typ akumulatorów. Ze względu na to, że produkty te nadają się do pracy w obszernym zakresie temperaturowym, nie ma potrzeby się bać, że w trakcie wykorzystania popsują się ich parametry użytkowe.

Długa żywotność pozwala na ich użycie nawet do 1100 cykli przy głębokości rozładowania do 50%. Sporą zaletą jest to, że akumulatory żelowe HAZE są szczególnie uodpornione na drgania. Można je również wykorzystać jako rozruchowe. Ze względu na dużą szczelność, konkretne modele mogą pracować w różnych pozycjach. Są to urządzenia bezpieczne dla otoczenia, ponieważ nie ma niebezpieczeństwa poparzenia kwasem siarkowym. Tryb pracy cyklicznej to tryb, w jakim produkty HAZE sprawdzają się idealnie. Na akumalotory żelowe przyznana jest dwunasto miesięczna albo 24 miesięczna gwarancja. Ich wytwarzanie przebiega zgodnie z normą ISO 9001:2000 i ISO 14001:2004.

Mają one znak CE oraz spełniają wymagania jakościowe norm: 896 – 2, DIN 43534 oraz BS 6290p.4, EUROBAT i UL 1989. Ze względu na standardowe rozmiary, wzorcowo dopasują się do poprzedniego miejsca. Klienci mogą składać też zamówienia indywidualne.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Akumulatory żelowe HAZE: opcja zastosowania w wielu dziedzinach przemysłu”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *