Profesjonalny oddział leczniczy dla ludzi uzależnionych od alkoholu

Porównaj
Kategoria:

Opis

Specjalistyczny oddział leczniczy dla pacjentów uzależnionych od alkoholu a także pozostałych substancji wpływających na pracę mózgu znajduje się w Wandzinie. Jest to Ośrodek Readaptacji Stowarzyszenia Solidarni „PLUS”. Na oddziale leczenia uzależnień od alkoholu oferowana jest terapia krótkoterminowa, trwająca 8 tygodni. Terapia ukierunkowana jest do osób dostrzegających u siebie objawy uzależnienia lub osoby z rodziny. Leczenie ma miejsce w grupie nie mającej więcej aniżeli osiemnaście osób. Są to najlepsze okoliczności do odbywania leczenia.

Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych psychoterapeutów, którzy każdego traktują indywidualnie. Poufny a także empatyczny nastrój sprzyja pozyskać doskonałe wyniki. Ludzie uzależnieni są bardziej otwarci. Leczenie indywidualne w wandzin.pl – ośrodek leczenia uzależnień nfz ma miejsce raz w tygodniu. To doskonałe uzupełnienie leczenia grupowego. Na dodatek, przeprowadzana jest terapia przez pracę. Opieka psychologów na wysokim poziomie motywuje do odbycia leczenia w konkretnym zakładzie.

Przeprowadzana jest także opieka psychiatryczna, prawna i socjalna. Zakład w Wandzinie proponuje zajęcia warsztatowe dla rodzin osób przebywających w placówce. Zajęcia edukacyjne mają na celu poszerzyć informacje na temat uwarunkowań alkoholizmu. Pobudzana jest siła do działania a także wyraziste ukierunkowanie do bycia trzeźwym. To zwiększa szansę zaprzestania picia przez osobę uzależnioną. Najbliżsi natomiast nie obarczają się poczuciem winy. Na witrynie www ośrodka znajdują się konkretne informacje na temat tego, jakie są warunki przyjmowania, co da się ze sobą zabrać do ośrodka a także co jest absolutnie niedozwolone podczas przebywania na leczenia. Dla osób zainteresowanych podane są również telefony kontaktowe. Placówka funkcjonuje od dwudziestu pięciu lat, proponując wsparcie dla osób walczących z uzależnieniami. Spore doświadczenie pozwala pomagać pacjentom, jacy nie dają rady sobie w życiu.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Profesjonalny oddział leczniczy dla ludzi uzależnionych od alkoholu”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *