Imponującej jakości kable optyczne HDMI FiberPro

Porównaj
Kategoria:

Opis

Światłowodowy kabel optyczny FiberPro, zaprojektowany do działania w systemach obsługujących sygnały 4K jest nad wyraz innowacyjny. Nowocześnie opracowany optyczny kabel HDMI umożliwi przesłanie dużej ilości danych na dłuższe odległości, bez jakichkolwiek strat na jakości. Kabel optyczny hdmi jest w stanie obsłużyć wszystkie obowiązujące standardy i formaty obrazu, jakie mieszczą się w ramach specyfikacji HDMI 2.0. Niezależnie od tego, jaką długość ma kabel optyczny hdmi można dzięki niemu łączyć ze sobą 2 urządzenia, wysyłając sygnał HDR, zawierający szeroki gamut.

Kabel FiberPro używa do przesyłania danych audio – wideo szklane włókna światłowodowe, a do przesyłania napięcia 5V oraz danych kontrolnych – czystą miedź. Tego typu budowa kabla umożliwia pozyskanie bardzo dobrych właściwości instalacyjnych. Nie ma jakichkolwiek ograniczeń w jakości przesyłanego sygnału oraz w długości. Nie ma potrzeby także stosować zewnętrznego zasilania, jakie pojawia się przy pasywnych przewodach światłowodowych HDMI. Światłowód HDMI FiberPro wysyła najwyższej jakości sygnał 18 gigabit na sekundę w odległości nawet do 100 metrów. Patrząc na to, że taki światłowód jest cieńszy, łatwiej można układać go w korytach i w peszlach. Nie bez znaczenia dla jego sprawnego działania pozostaje także wysoka wytrzymałość na zewnętrzne zakłócenia elektromagnetyczne.

Dlatego każdy światłowód FiberPro może być wykorzystany tam, gdzie tradycyjne okablowanie nie sprawdza się. 4K to najnowszy standard pojawiający się przy transmisji sygnału telewizyjnego, oferujący 4 razy większą rozdzielczość niż ma to miejsce przy formacie HD i Blu – ray. Oznacza to, że z odtwarzacza do odbiornika można przesłać znacznie więcej informacji. Rozbudowane zastosowanie nowocześnie zaprojektowanych kabli motywuje do ich zakupu. Jeszcze przed przekazaniem do użytku przewody te są dwukrotnie przetestowane. Testy odbywają się pod kątem prawidłowego przesyłania sygnału 18 Gbps, a kabel sprawdzony jest najbardziej wymagającym sygnałem.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Imponującej jakości kable optyczne HDMI FiberPro”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *