Sprzęt narciarski

Porównaj
SKU: SPORT0001A Kategorie: ,

Opis

Co przyniesie nam Puchar Świata w skokach narciarskich 2019/2020?

23 listopada w Wiśle odbędzie się inauguracja kolejnego sezonu skoków narciarskich. Na skoczni im. Adama Małysza ponownie wystąpią najlepsi skoczkowie z całego świata. W sobotę odbędzie się konkurs drużynowy, a dzień później, zmagania indywidualne. Kto tym razem zdobędzie puchar świata w skonach narciarskich? Czego spodziewać się po nadchodzącym sezonie?

Czy Ryoyu Kobayashi znów zdeklasuje rywali?

Japończyk był absolutną sensacją ubiegłego sezonu w skokach narciarskich. Chociaż konkurs w Wiśle wygrał jego starszy brat, Junshiro, później do głosu doszedł Ryoyu. 22-letni zawodnik wygrał 13 konkursów indywidualnych i triumfował w niemal wszystkich cyklach rywalizacji: lotach narciarskich, turnieju czterech skoczni, Raw Air. Czy puchar świata w skokach narciarskich ponownie zostanie zdominowany przez jednego zawodnika?

Warto obserwować młodych zawodników

W cyklu po raz kolejny pojawi się kilku obiecujących zawodników. Przede wszystkim warto śledzić poczynania Timiego Zajca, który jako 18-latek już w poprzednim sezonie odnosił zwycięstwa w Pucharze Świata. Zdaniem wielu ekspertów, może to być kolejna legenda w świecie skoków. Coraz śmielej poczyna sobie także młoda kadra Austriaków.

Po raz kolejny liczymy na Biało-Czerwonych

Polscy skoczkowie zdążyli nas już przyzwyczaić do spektakularnych sukcesów. W poprzednim sezonie Kamil Stoch zajął trzecie miejsce w klasyfikacji pucharu świata i zdobył srebro Mistrzostw Świata. Złoto zdobył natomiast Dawid Kubacki. Możemy także liczyć na dobre występy Piotra Żyły. Mamy nadzieję, że jeszcze lepszy sezon zanotuje Jakub Wolny, który w poprzednim sezonie ocierał się już o miejsca na podium. Puchar świata w skokach już niebawem powróci do wielu polskich domów!

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Sprzęt narciarski”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *