Czy badanie USG Doppler jest bolesne?

Porównaj
SKU: ZDRA000PZN Category:

Nowoczesne badania ultrasonograficzne z aparaturą dopplerowską są coraz częściej wykorzystywane w Polsce. Pacjenci często pytają o to, w jaki sposób przygotować się do badania oraz czy jest ono bolesne. Tego badania absolutnie nie musimy się obawiać.

Specjalistyczna aparatura ma za zadanie ocenić drożność żył oraz tętnic oraz wychwycić wszelkie odstępstwa od normy wymagające natychmiastowych działań. Metoda ta jest nieinwazyjna oraz całkowicie bezbolesna. Pacjenci nie muszą się specjalnie przygotowywać do przeprowadzania tego badania. Trwa ono zaledwie kilkanaście minut, a wyniki są dostępne od ręki. Dzięki temu, lekarz prowadzący od razu zaplanuje dalsze kroki w procesie diagnostyki i leczenia.

Badania dopplerowskie dostarczają wielu cennych informacji na temat funkcjonowania układu krążenia. Specjalistyczny Doppler Poznań jest wykorzystywany przy cukrzycy, nadciśnieniu, a także do ustalenia ryzyka zawału lub udaru mózgu. Uzyskane z jego pomocą wyniki mogą być ogromnym wsparciem w procesie leczenia żylaków kończyn dolnych.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Czy badanie USG Doppler jest bolesne?”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *